Человеческий фактор


Термином Человеческий фактор описывается возможность принятия человеком ошибочных решений и действий при взаимодействиях с внешними устройствами.


Помилки, жарти та курйози на українське Різдво

Автор: admin 19-12-2014, 12:21

На Україні Різдво люблять не менше, ніж Новий рік: співання колядок, перевдягання в кумедних героїв, дівчата у віночках, хлопець у ролі кози – це все так весело, так по-народному, що навіть у великих містах не відмовляють собі в цьому приємному задоволенні. Дійшло до того, що в Україні на Різдво колядки співають навіть у церквах! Але чи не є помилкою виконання цих далеко не релігійних пісень у храмах? Відомо, що колишні слов’яни, предки теперішніх українців, були язичниками та звеличували у колядках Ярила, Дажбога, Перуна тощо і лише з приходом християнства бога сонця в текстах замінили на Ісуса Христа.

У наш час українські колядки дуже часто виконують школярі та студенти, які ходять веселими компаніями по квартирах людей, несучи благу звістку. Голова правління студентського братства з Сумщини Ганна Товстуха розповідає таку кумедну історію: пішли якось студенти колядувати до відомих осіб міста, але трохи помилилися адресою, зайшли не в той під’їзд і замість колишнього голови облради В’ячеслава Шапошника подзвонили в двері до бабусі-пенсіонерки. Коли свою помилку зрозуміли, все ж відколядували для старенької по повній програмі. Одинокій бабці було дуже приємно, вона щиро дякувала колядникам. А другого разу зайшли вони до Леоніда Мельника, а він якраз теж незадовго до того повернувся з роботи і лишив куртку в коридорі. Студенти навалили там своїх речей, а коли покидали квартиру, помилково прихопили й куртку господаря. Помітили це лише на вулиці – довелося підніматися і віддавати. Курйозний випадок, пов'язаний з колядуванням, згадує студент Артем: якось на Різдво забув він ключі від квартири – прийшов додому, подзвонив, а батьки думали, що це колядники. Дзвонить хлопець раз-другий – нарешті відчиняються двері, висовується рука з грошима, Артем машинально бере гроші, двері зачиняються перед носом. Ледве встиг в останній момент вигукнути: «Мамо, це ж я!». Відзначали на Україні Різдво навіть у радянські часи, коли офіційно заборонялося співати колядки. Традиційним жартом тих часів був виклик наряду міліції на один кінець села, поки в другому виступав вертеп. Бувало, що поки міліціонери бігали селом у пошуках колядників, жартівники встигали поставити залишений без нагляду міліцейський «уазик» догори колесами.

 Создать аккаунт

Облако тегов

iphone 5s, аварии, аномалия, беговые кроссовки, битумная гидроизоляция, быстровозводимые сооружения, выбор аромата духов, гринвичский меридиан, детская ортопедическая обувь интернет магазин, дтп, запчасти для 3д принтера, землетрясения, зонты, интернет объявления, календарь со своими фотографиями, катастрофа, ковры из шерсти, крещение девочки, купить автокресло, купить комплект постельного белья, курьерская фирма, любовный гороскоп на 2016 год, магазин кроватей, мезороллеры отзывы врачей, настройка wifi роутера дома, обмазочная битумная гидроизоляция, объявление через интернет, ортопедическая обувь для детей, ошибки ухода за аквариумными растениями, политика, реабилитационный центр для наркозависимых, ремонт автомобиля land rover, сервис land rover, солнце, тепловой насос, торговля на бирже, фотобудка, швейцария, экшен камера, эпидемией

Показать все теги

Опрос на сайте

Как часто Вы делаете ошибки


Каждый день
Раз в неделю
Я не делаю ошибок
Я сам (сама) ошибка природы

Популярное

Статистика сообщений