Человеческий фактор


Термином Человеческий фактор описывается возможность принятия человеком ошибочных решений и действий при взаимодействиях с внешними устройствами.


Помилки, жарти та курйози на українське Різдво

Автор: admin 19-12-2014, 12:21

На Україні Різдво люблять не менше, ніж Новий рік: співання колядок, перевдягання в кумедних героїв, дівчата у віночках, хлопець у ролі кози – це все так весело, так по-народному, що навіть у великих містах не відмовляють собі в цьому приємному задоволенні. Дійшло до того, що в Україні на Різдво колядки співають навіть у церквах! Але чи не є помилкою виконання цих далеко не релігійних пісень у храмах? Відомо, що колишні слов’яни, предки теперішніх українців, були язичниками та звеличували у колядках Ярила, Дажбога, Перуна тощо і лише з приходом християнства бога сонця в текстах замінили на Ісуса Христа.

У наш час українські колядки дуже часто виконують школярі та студенти, які ходять веселими компаніями по квартирах людей, несучи благу звістку. Голова правління студентського братства з Сумщини Ганна Товстуха розповідає таку кумедну історію: пішли якось студенти колядувати до відомих осіб міста, але трохи помилилися адресою, зайшли не в той під’їзд і замість колишнього голови облради В’ячеслава Шапошника подзвонили в двері до бабусі-пенсіонерки. Коли свою помилку зрозуміли, все ж відколядували для старенької по повній програмі. Одинокій бабці було дуже приємно, вона щиро дякувала колядникам. А другого разу зайшли вони до Леоніда Мельника, а він якраз теж незадовго до того повернувся з роботи і лишив куртку в коридорі. Студенти навалили там своїх речей, а коли покидали квартиру, помилково прихопили й куртку господаря. Помітили це лише на вулиці – довелося підніматися і віддавати. Курйозний випадок, пов'язаний з колядуванням, згадує студент Артем: якось на Різдво забув він ключі від квартири – прийшов додому, подзвонив, а батьки думали, що це колядники. Дзвонить хлопець раз-другий – нарешті відчиняються двері, висовується рука з грошима, Артем машинально бере гроші, двері зачиняються перед носом. Ледве встиг в останній момент вигукнути: «Мамо, це ж я!». Відзначали на Україні Різдво навіть у радянські часи, коли офіційно заборонялося співати колядки. Традиційним жартом тих часів був виклик наряду міліції на один кінець села, поки в другому виступав вертеп. Бувало, що поки міліціонери бігали селом у пошуках колядників, жартівники встигали поставити залишений без нагляду міліцейський «уазик» догори колесами.

 Создать аккаунт

Опрос на сайте

Как часто Вы делаете ошибки


Каждый день
Раз в неделю
Я не делаю ошибок
Я сам (сама) ошибка природы

Популярное

Статистика сообщений