Человеческий фактор


Термином Человеческий фактор описывается возможность принятия человеком ошибочных решений и действий при взаимодействиях с внешними устройствами.


Помилки юристів та адвокатів у суді

Автор: admin 24-11-2014, 10:28

Майже в кожної людини у житті виникають ситуації, коли необхідна допомога юриста: далекий родич або колишній чоловік намагається відібрати квартиру, незаконно звільнили з роботи, тероризують колектори з приводу кредиту, який ви не можете виплатити, тощо. Грамотна консультація досвідченого юриста допомагає зрозуміти, яким чином зарадити ситуації, чи варто позиватися до суду і на що розраховувати.

Юридична консультація може бути й безкоштовною, як на цьому сайті – це дуже зручно, адже платити гроші лише за те, щоб оцінити наявну ситуацію та свої шанси на перемогу в суді, готова не кожна людина. Втім, якщо справа все-таки дійде до суду, варто серйозно поставитися до вибору юриста, який буде з вами співпрацювати. Розглянемо основні помилки молодих, недосвідчених та просто некомпетентних юристів і адвокатів. Розповсюджена помилка: подаючи позов, юрист на прохання клієнта чи з власної ініціативи вимагає більше компенсацій, ніж передбачено в такому випадку законом. Якщо в суперечці з питань успадкування ви вимагатимете вдвічі більше, ніж передбачено законодавством, можете не отримати й того, на що маєте право. Помилкою юриста є й бездумний допит свідків, у котрих до цього не дізналися, як вони відповідатимуть на ті чи інші запитання. Наприклад, якщо юрист поставить запитання, хто кого утримував в родині – чоловік дружину чи навпаки, і буде розраховувати, що свідок відповість «Чоловік утримував дружину», а свідок скаже «Дружина утримувала чоловіка, бо той ніде не працював і пиячив», то, звісно, таке свідчення буде не на користь чоловіка. Також помиляються ті юристи, які, бажаючи справити враження на клієнта, починають завалювати суд величезною кількістю скарг та клопотань. Був випадок у Москві, коли один юрист написав судді 70 відводів за один день, але суддя відвід так і не прийняв. Така велика кількість бездумних скарг свідчить лише про некомпетентність юриста – так само, як і спроби затягнути справу: наприклад, якщо ви впевнені, що документи з банку, надані в суд іншою стороною, справжні, не треба вимагати експертизи – вона лише зіграє на руку вашому супернику. Не треба заперечувати кожному слову протилежної сторони, постійно кричати «Протестую!» під час засідання, але помилкою буде й несерйозне ставлення, коли юрист взагалі не бере активної участі в суді, а сидить мовчки і дивиться у вікно, наче його доля клієнта не цікавить (такі випадки трапляються рідко, але бувають!). Помилкою молодих юристів є спроби вести себе, як у зарубіжних серіалах: не треба сипати з трибуни цитатами з Сократа та Шекспіра при розгляді простої справи про розлучення, кричати, що Бог усе бачить і покарає несправедливого суддю і т.д. У кращому випадку ви заробите собі репутацію клоуна, якого ніхто не сприйматиме всерйоз.

 Создать аккаунт

Облако тегов

iphone 5s, аварии, аномалия, беговые кроссовки, битумная гидроизоляция, быстровозводимые сооружения, выбор аромата духов, гринвичский меридиан, детская ортопедическая обувь интернет магазин, дтп, запчасти для 3д принтера, землетрясения, зонты, интернет объявления, календарь со своими фотографиями, катастрофа, ковры из шерсти, крещение девочки, купить автокресло, купить комплект постельного белья, курьерская фирма, любовный гороскоп на 2016 год, магазин кроватей, мезороллеры отзывы врачей, настройка wifi роутера дома, обмазочная битумная гидроизоляция, объявление через интернет, ортопедическая обувь для детей, ошибки ухода за аквариумными растениями, политика, реабилитационный центр для наркозависимых, ремонт автомобиля land rover, сервис land rover, солнце, тепловой насос, торговля на бирже, фотобудка, швейцария, экшен камера, эпидемией

Показать все теги

Опрос на сайте

Как часто Вы делаете ошибки


Каждый день
Раз в неделю
Я не делаю ошибок
Я сам (сама) ошибка природы

Популярное

Статистика сообщений