Человеческий фактор


Термином Человеческий фактор описывается возможность принятия человеком ошибочных решений и действий при взаимодействиях с внешними устройствами.


Помилки юристів та адвокатів у суді

Автор: admin 24-11-2014, 10:28

Майже в кожної людини у житті виникають ситуації, коли необхідна допомога юриста: далекий родич або колишній чоловік намагається відібрати квартиру, незаконно звільнили з роботи, тероризують колектори з приводу кредиту, який ви не можете виплатити, тощо. Грамотна консультація досвідченого юриста допомагає зрозуміти, яким чином зарадити ситуації, чи варто позиватися до суду і на що розраховувати.

Юридична консультація може бути й безкоштовною, як на цьому сайті – це дуже зручно, адже платити гроші лише за те, щоб оцінити наявну ситуацію та свої шанси на перемогу в суді, готова не кожна людина. Втім, якщо справа все-таки дійде до суду, варто серйозно поставитися до вибору юриста, який буде з вами співпрацювати. Розглянемо основні помилки молодих, недосвідчених та просто некомпетентних юристів і адвокатів. Розповсюджена помилка: подаючи позов, юрист на прохання клієнта чи з власної ініціативи вимагає більше компенсацій, ніж передбачено в такому випадку законом. Якщо в суперечці з питань успадкування ви вимагатимете вдвічі більше, ніж передбачено законодавством, можете не отримати й того, на що маєте право. Помилкою юриста є й бездумний допит свідків, у котрих до цього не дізналися, як вони відповідатимуть на ті чи інші запитання. Наприклад, якщо юрист поставить запитання, хто кого утримував в родині – чоловік дружину чи навпаки, і буде розраховувати, що свідок відповість «Чоловік утримував дружину», а свідок скаже «Дружина утримувала чоловіка, бо той ніде не працював і пиячив», то, звісно, таке свідчення буде не на користь чоловіка. Також помиляються ті юристи, які, бажаючи справити враження на клієнта, починають завалювати суд величезною кількістю скарг та клопотань. Був випадок у Москві, коли один юрист написав судді 70 відводів за один день, але суддя відвід так і не прийняв. Така велика кількість бездумних скарг свідчить лише про некомпетентність юриста – так само, як і спроби затягнути справу: наприклад, якщо ви впевнені, що документи з банку, надані в суд іншою стороною, справжні, не треба вимагати експертизи – вона лише зіграє на руку вашому супернику. Не треба заперечувати кожному слову протилежної сторони, постійно кричати «Протестую!» під час засідання, але помилкою буде й несерйозне ставлення, коли юрист взагалі не бере активної участі в суді, а сидить мовчки і дивиться у вікно, наче його доля клієнта не цікавить (такі випадки трапляються рідко, але бувають!). Помилкою молодих юристів є спроби вести себе, як у зарубіжних серіалах: не треба сипати з трибуни цитатами з Сократа та Шекспіра при розгляді простої справи про розлучення, кричати, що Бог усе бачить і покарає несправедливого суддю і т.д. У кращому випадку ви заробите собі репутацію клоуна, якого ніхто не сприйматиме всерйоз.

 Создать аккаунт

Опрос на сайте

Как часто Вы делаете ошибки


Каждый день
Раз в неделю
Я не делаю ошибок
Я сам (сама) ошибка природы

Популярное

Статистика сообщений