Человеческий фактор


Термином Человеческий фактор описывается возможность принятия человеком ошибочных решений и действий при взаимодействиях с внешними устройствами.


Помилки при виборі дитячого взуття

Автор: admin 11-09-2014, 17:10

Одна з найбільш розповсюджених помилок при купівлі дитячого взуття – це придбання пари на виріст. Хтось намагається таким чином зекономити, щоб дитина могла поносити взуття довше, хтось спокушається знижками чи гарною якістю продукції. Але лікарі-ортопеди не радять змушувати малечу носити взуття на 1-2 розміри більше потрібного. Якщо ви самі спробуєте взути туфлі на два розміри більше, відразу відчуєте дискомфорт. Дитина може вам не сказати про це, якщо їй сподобається гарна пара взуття, але занадто великі черевички не лише незручні: вони псують ходу, змушуючи малюка шаркати ногами, дитина часто падає, всередині взуття утворюється повітряна «подушка», через що нога більше мерзне. Купуйте дітям взуття, яке підходить їм за розміром. Якось в рекламі одного магазина дитячого взуття батьки помітили кумедну помилку друку: напис проголошував, що дана модель взуття підійде дітям у віці від 1 до 12 років! Звісно, ніхто не повірив, що черевик зможе розтягтися на стільки розмірів. Насправді малося на увазі «від 1 до 2 років».

Якщо у вас кілька дітей, які ще ростуть, або ж ви натрапили на надзвичайно вигідну пропозицію магазину, розумним рішенням буде купити дитяче взуття оптом. Можна обрати і взуття різних розмірів – на зараз і на виріст, але кожну модель слід носити лише тоді, коли вона дитині підходить за розміром. Продаж дитячого взуття – надзвичайно вигідна стаття прибутку: діти швидко ростуть і їм весь час потрібне нове взуття. Тому якщо ви вирішили зайнятися таким бізнесом, рекомендуємо зайти на вищевказаний сайт магазину «Kedoff.net» і придбати чудове дитяче взуття, яке ви згодом зможете продати в своїй крамничці. Навіть якщо у вас такої ще поки немає, можете пройтися до найближчого дитсадка ввечері, коли матусі приходять забирати дітей, і запропонувати їм якісні дитячі черевички. Рішення купити взуття оптом надзвичайно вигідно і для дорослого в умовах, коли відбувається постійне подорожчання товарів через ріст курсів долара та євро. Уже наступного сезону та сама модель чобіт, черевиків, кросівок чи шльопанців може коштувати значно дорожче, тому не варто зволікати: зайдіть на вищевказаний сайт і придбайте собі гуртом гарне та якісне взуття на всі пори року, яке ви будете носити ще довго і більше не витрачатиметесь на його купівлю. Придбання взуття оптом – найбільш вирішальний момент для всіх, хто вирішив організувати бізнес з продажу взуття. Щоб бути впевненим у тому, що ваша продукція користуватиметься попитом, зробіть вибір на користь брендового взуття різноманітних торгових марок, які представлені на сайті «Kedoff.net». Зручна схема замовлення, досвідчені консультанти, котрі завжди готові надати вам підтримку та відповісти на всі запитання, постійно діючі акції і знижки і навіть безкоштовна доставка при замовленні на суму понад 500 грн – це лише частина переваг, які чекають на Вас. Відкрийте для себе та своїх клієнтів світ якісного взуття від «Kedoff.net»!

 

радиаторы турецкие

плазмолифтинг

Куда отдать ребенка в Одессе

катаракта

гаражные ворота

 Создать аккаунт

Опрос на сайте

Как часто Вы делаете ошибки


Каждый день
Раз в неделю
Я не делаю ошибок
Я сам (сама) ошибка природы

Популярное

Статистика сообщений