Человеческий фактор


Термином Человеческий фактор описывается возможность принятия человеком ошибочных решений и действий при взаимодействиях с внешними устройствами.


Друкарські помилки з високою ціною

Автор: admin 7-07-2014, 12:23
Як відомо, випадковості іноді приносять великі гроші. Навіть якщо щасливе поєднання життєвих випадковостей — лише друкарська помилка. Невідомо, хто саме залишив на суперобкладинці одного з перших видань роману «Великого Гетсбі» помилку - Jay Gatsby був поіменований з маленької літери. Та букініст, що випадково натрапив на коробку з нерозпакованими примірниками визначного твору, зможе продати кожен з них щонайменше за 50 тис доларів, адже ні до, ні після цього випадку такого більше не траплялось, що робить знахідку унікальною і бажаною серед букіністів. На жаль, не усі помилки настільки приємні. Так, офиційний портал одного з міністерств США одного разу опублікував статтю, де розповідалось про ядерні випробування...у Судані, які начебто проводились там у 60-ті. Дивовижну новину з присмаком сенсації, з посиланням на дійсно офіційне джерело, розтиражували інформаційні видання, породивши чималу цікавість. Влада Судану, спостерігаючи за подіями з великим подивом, звернулась за поясненнями до керівництва Штатів. Отримавши відповідь, що це помилка, а насправді мається на увазі містечко Седан, що у Неваді, влада Судану все ж вирішила провести власне розлідування, щоб пересвідчитись (і засвідчити факт перед суспільством), що жодної бомби з ядерним потенціалом на території мирної держави не вибухало. Звісно, іноді помилки приносять користь і навіть вигоду. Одного разу магазин, який продавав якісні весільні прикраси недорого, запустив акцію, в якій анонсувалася ще нижча ціна, ніж зазвичай. Ажіотаж серед наречених, викликаних цією новиною, був наздзвичайний. І навіть коли виявилось, що з цінника всього лише пропала одна цифра, репутація компанії, як бренда низких цін та високої якості, лише зміцнилась.


Создать аккаунт

Облако тегов

iphone 5s, аварии, аномалия, беговые кроссовки, битумная гидроизоляция, быстровозводимые сооружения, выбор аромата духов, гринвичский меридиан, детская ортопедическая обувь интернет магазин, дтп, запчасти для 3д принтера, землетрясения, зонты, интернет объявления, календарь со своими фотографиями, катастрофа, ковры из шерсти, крещение девочки, купить автокресло, купить комплект постельного белья, курьерская фирма, любовный гороскоп на 2016 год, магазин кроватей, мезороллеры отзывы врачей, настройка wifi роутера дома, обмазочная битумная гидроизоляция, объявление через интернет, ортопедическая обувь для детей, ошибки ухода за аквариумными растениями, политика, реабилитационный центр для наркозависимых, ремонт автомобиля land rover, сервис land rover, солнце, тепловой насос, торговля на бирже, фотобудка, швейцария, экшен камера, эпидемией

Показать все теги

Опрос на сайте

Как часто Вы делаете ошибки


Каждый день
Раз в неделю
Я не делаю ошибок
Я сам (сама) ошибка природы

Популярное

Статистика сообщений